Ahşap Çıta Ahşap Çıta Fiyatları Çıta Fiyatları Tahta Çıta Fiyatları Ahşap Çıtalar Tahta Çıta Tahta Çıta Fiyatları Kavak Çıta Kavak Çıta Fiyatları


Ahşap sadece mobilya ve yerlerde değil, ambalaj sanayi dahil bir çok sektörde ve alanda kullanılabilir. Özellikle bakımı yüksek olan mutfağınızda ortamı yumuşatmak ve rahatlamak için ahşap duvarlar tercih etmelisiniz. Duvarın üzerinde el yapımı bir portre de mutfağa modern bir görünüm kazandıracaktır.

Koçist Orman Ürünleri olarak;

Poliüretan ahşap taklidi kirişler ile bulunduğunuz ortamları bir köy evi veya dağ evi görünümüne kavuşturabilirsiniz.

Poliüretan ahşap görünümlü kirişleri sizlere  2,3 ve 4 metre uzunlukta ve 3 farklı boyutlarda sunuyoruz, 6×9 cm 12×12 cm ve 20×13 cm olarak. Koyu meşe ve beyaz renkte poliüretan ahşap görünümlü kirişlerimiz mevcut. Poliüretan ahşap görünümlü konsol ve kiriş bandı aksesuarı ahşap taklidi kirişlere ayrı bir güzellik katıyor.

Ürünlerimiz arasındaki ahşap panel ve taş duvar kaplamalarına bakmayı unutmayın.

3 farklı boydaki Poliüretan kiriş modellerimizden 6×9 ölçülerindeki kütükleri click here örnek resimlerde görüldüğü üzere farklı renklerde boyayarak nasıl bir göürünüme kavuştuğunu sizlere anlaşılabilir bir şekilde anlattık.

Koçist Orman Ürünleri
Ahşap Çıta Ahşap Çıta Fiyatları Çıta Fiyatları Tahta Çıta Fiyatları Ahşap Çıtalar Tahta Çıta Tahta Çıta Fiyatları Kavak Çıta Kavak Çıta Fiyatları

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *